MIC2289-34YML-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1732-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-1732-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-1732-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC2289-34YML-TR
תיאור
IC LED DRVR RGLTR PWM 750MA 8MLF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED דוחף IC 1 יציאה‎ מייצב DC DC מעלה-מתח (Boost) אנלוגי, PWM עמעום 750mA (מתג) ‎8-MLF®‎ (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
MIC2289-34YML-TR דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה
34V
יצרן
Microchip Technology
זרם - יציאה / ערוץ
750mA (מתג)
Digi-Reel®
תדר
1.2MHz
סטטוס החלק
פעיל
עמעום
אנלוגי, PWM
סוג
מייצב DC DC
יישומים
תאורה אחורית
טופולוגיה
מעלה-מתח (Boost)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתגים פנימיים
כן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
‎36-VFDFN, פדים חשופים, ®‎8-MLF
מתח - הספקה (מינ')
2.5V
מארז ההתקן של הספק
‎8-MLF®‎ (2×2)‎
מתח - הספקה (מקס')
10V