MIC37100-2.5WS
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1162-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC37100-2.5WS
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MIC37100-2.5WS דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.5‏ ב- A‏1
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
צינור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תצורת יציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מספר המייצבים
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - כניסה (מקס')
6V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V