MIC37100-3.3WS
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1163-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC37100-3.3WS
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
MIC37100-3.3WS דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.5‏ ב- A‏1
אריזה
צינור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - כניסה (מקס')
6V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V