MIC37101-3.3YM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
MIC37101-3.3YM-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MIC37101-3.3YM-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MIC37101-3.3YM-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC37101-3.3YM-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
MIC37101-3.3YM-TR דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V