MIC39100-3.3WS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
MIC39100-3.3WS-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MIC39100-3.3WS-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MIC39100-3.3WS-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC39100-3.3WS-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
MIC39100-3.3WS-TR דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.63‏ ב- A‏1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - כניסה (מקס')
16V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V