MIC39151-1.8WU
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2304-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC39151-1.8WU
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A ‎TO-263-5‎
מודלים EDA/CAD
MIC39151-1.8WU דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.5‏ ב- A‏1.5
צינור
פונקציות בקרה
אפשור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
6‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (5‏ מוליכים + לשונית), BA‏263‏-TO‏
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V