MIC5200-3.3YM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
MIC5200-3.3YM-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MIC5200-3.3YM-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MIC5200-3.3YM-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5200-3.3YM-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MIC5200-3.3YM-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
350 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.5 mA
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
26V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V