MIC5209-3.3YM
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1273-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5209-3.3YM
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
MIC5209-3.3YM דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
170 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
25 mA
אריזה
צינור
PSRR
75dB (120Hz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V