MIC5213-3.3YC5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2753-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2753-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2753-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5213-3.3YC5-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC-70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 80mA SC-70-5
מודלים EDA/CAD
MIC5213-3.3YC5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
750 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
3 mA
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V