MIC5219-3.3YML-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2768-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2768-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2768-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5219-3.3YML-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎6-DFN (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
MIC5219-3.3YML-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
8 µA
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז‏ / תיבה
‎6-VDFN, פדים חשופים, ®‎6-MLF
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V