MIC5233-3.3YM5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2778-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2778-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2778-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5233-3.3YM5-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MIC5233-3.3YM5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
30 µA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2 mA
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
36V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V