MIC5239-3.3YS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
MIC5239-3.3YS-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MIC5239-3.3YS-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MIC5239-3.3YS-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5239-3.3YS-TR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
MIC5239-3.3YS-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
45 µA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
15 mA
מאפייני הגנה
זרם יתר, טמפרטורת-יתר, מתח-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V