MIC5247-1.85YM5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2793-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2793-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2793-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5247-1.85YM5-TR
תיאור
IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MIC5247-1.85YM5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.85V