MIC5255-3.3YM5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1290-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-1290-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-1290-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5255-3.3YM5-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MIC5255-3.3YM5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10Hz ~ 10kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V