MIC5265-1.8YD5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1439-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-1439-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-1439-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5265-1.8YD5-TR
תיאור
IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
MIC5265-1.8YD5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V