MIC5301-3.3YD5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2840-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2840-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2840-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5301-3.3YD5-TR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA TSOT-23-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MIC5301-3.3YD5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
120 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V