MIC5305-3.3YD5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-1298-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-1298-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-1298-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5305-3.3YD5-TR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
MIC5305-3.3YD5-TR דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
PSRR
85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V