MIC5353-3.3YMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-3680-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-3680-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-3680-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5353-3.3YMT-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎6-TMLF®‎ (1.6×1.6)‎
מודלים EDA/CAD
MIC5353-3.3YMT-TR דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
175 µA
PSRR
60dB (1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎6-UFDFN, פדים חשופים, ®‎6-TMLF
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V