MIC5366-3.3YC5-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA SC-70-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MIC5366-3.3YC5-TR דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 39 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק SC-70-5 |