MIC5366-3.3YC5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-3215-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-3215-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-3215-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5366-3.3YC5-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA SC-70-5
מודלים EDA/CAD
MIC5366-3.3YC5-TR דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V