MIC5504-1.8YM5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-4879-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-4879-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-4879-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5504-1.8YM5-TR
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MIC5504-1.8YM5-TR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
55 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
65 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V