MIC5528-3.3YMX-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-XTDFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA 6-XTDFN (1.2×1.2) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MIC5528-3.3YMX-TR דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 55 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 65 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה 6-XFDFN, פדים חשופים |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק 6-XTDFN (1.2×1.2) |