MIC5528-3.3YMX-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-4452-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-4452-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-4452-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5528-3.3YMX-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-XTDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎6-XTDFN (1.2×1.2)‎
מודלים EDA/CAD
MIC5528-3.3YMX-TR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
55 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
65 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎6-XFDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V