MSC050SDA070BCT
מק"ט מוצר של DigiKey
150-MSC050SDA070BCT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSC050SDA070BCT
תיאור
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 700 V 88A חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 700 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
2034pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
700 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
88A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.8 V @ 50 A