MSC080SMA120SDT/R
מק"ט מוצר של DigiKey
150-MSC080SMA120SDT/R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSC080SMA120SDT/R
תיאור
MOSFET SIC 1200 V 80 MOHM TO-263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1200 V 35A (Tc) 182W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263-7‎
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏100‏, A‏15‏, V‏20‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.8‏ ב-mA‏1‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 20 V
אריזה
בתפזורת
Vgs (מקס')
+23V, -10V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
838 pF @ 1000 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
182W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263-7‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
20V