MSC090SMA070SDT/R
מק"ט מוצר של DigiKey
150-MSC090SMA070SDT/RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-MSC090SMA070SDT/RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-MSC090SMA070SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSC090SMA070SDT/R
תיאור
MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263-
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 700 V 34A (Tc) 156W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263-7‎
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏112‏, A‏15‏, V‏20‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏750‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
41 nC @ 20 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+23V, -10V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
806 pF @ 700 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
156W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
700 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263-7‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
18V, 20V