MSC090SMA070SDT/R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263- |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 700 V 34A (Tc) 156W (Tc) הרכבה משטחית TO-263-7 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs mOhm112, A15, V20 |
יצרן | Vgs(th) (מקס') @ Id V5 ב-µA750 |
סדרה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 41 nC @ 20 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') +23V, -10V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 806 pF @ 700 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 156W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 700 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק TO-263-7 |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 18V, 20V | מארז / תיבה |