MSMCJ60AE3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
96.8V מלחץ 15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
MSMCJ60AE3
מק"ט מוצר של DigiKey
1086-8626-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSMCJ60AE3
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MSMCJ60AE3 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
צבאי
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
19500‏-MIL-PRF‏
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A