PIC12F1571-E/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC12F1571-E/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC12F1571-E/SN
תיאור
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 12F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎1.75KB (1K × 14)‎ FLASH 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC12F1571-E/SN דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
128 x 8
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 4x10b; D/A 1x5b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
PIC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz