PIC12F675-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC12F675-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC12F675-I/P
תיאור
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 12F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎1.75KB (1K × 14)‎ FLASH ‎8-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
PIC12F675-I/P דגמים
יצרן
גודל EEPROM
128 x 8
סדרה
גודל RAM
‎64 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 4x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
חור מעבר
מהירות
20MHz