PIC16F1779-I/ML
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F1779-I/ML-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F1779-I/ML
תיאור
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎28KB (16K × 14)‎ FLASH ‎44-QFN (8×8)‎
סדרה
גודל EEPROM
128 x 8
אריזה
צינור
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz