PIC16F1783-I/SS
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F1783-I/SS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F1783-I/SS
תיאור
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎7KB (4K × 14)‎ FLASH ‎28-SSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F1783-I/SS דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎512 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x12b; D/A 1x8b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz