PIC16F18346T-I/SS
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F18346T-I/SSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC16F18346T-I/SSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC16F18346T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F18346T-I/SS
תיאור
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎28KB (16K × 14)‎ FLASH ‎20-SSOP‎
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 17x10b; D/A 1x5b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz