PIC16F18855-I/SP
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F18855-I/SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F18855-I/SP
תיאור
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎14KB (8K × 14)‎ FLASH 28-SPDIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F18855-I/SP דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎1K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 24x10b; D/A 1x5b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz