PIC16F690T-E/SS
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F690T-E/SSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC16F690T-E/SSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC16F690T-E/SSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F690T-E/SS
תיאור
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎7KB (4K × 14)‎ FLASH ‎20-SSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F690T-E/SS דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎256 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 12x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
20MHz