PIC16F722AT-I/SO
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F722AT-I/SOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC16F722AT-I/SOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC16F722AT-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F722AT-I/SO
תיאור
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎3.5KB‎ (2K × 14)‎ FLASH 28-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F722AT-I/SO דגמים
גודל RAM
128 x 8
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 11x8b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
20MHz