PIC16F84A-20/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F84A-20/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F84A-20/P
תיאור
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎1.75KB (1K × 14)‎ FLASH ‎18-PDIP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F84A-20/P דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎64 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
68 x 8
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
חיצוני
מעבד ליבה
PIC
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
חור מעבר
מהירות
20MHz