PIC16F872-I/SP
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F872-I/SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F872-I/SP
תיאור
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎3.5KB‎ (2K × 14)‎ FLASH 28-SPDIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F872-I/SP דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
גודל EEPROM
‎64 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
128 x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 5x10b
סוג מתנד
חיצוני
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz