PIC16F887-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F887-I/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F887-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎14KB (8K × 14)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F887-I/PT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
368 x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 14x10b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz