PIC16LF1779-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16LF1779-I/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16LF1779-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎28KB (16K × 14)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
גודל EEPROM
128 x 8
אריזה
מגש
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz