PIC18F04Q20T-I/SL
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F04Q20T-I/SLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-PIC18F04Q20T-I/SLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-PIC18F04Q20T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F04Q20T-I/SL
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 14SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH 14-SOIC
קטגוריה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
יצרן
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
סדרה
גודל RAM
‎1K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 8x10b SAR
מעבד ליבה
PIC
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
8-bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz