PIC18F14K50T-I/SO
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F14K50T-I/SOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC18F14K50T-I/SOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC18F14K50T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F14K50T-I/SO
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 48MHz ‎16KB (8K × 16)‎ FLASH ‎20-SOIC‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F14K50T-I/SO דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎768 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
48MHz