PIC18F16Q41-I/REB
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F16Q41-I/REB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F16Q41-I/REB
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎20-VQFN (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F16Q41-I/REB דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎4K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 17x12b; D/A 2x8b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz