PIC18F2420-I/ML
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F2420-I/ML-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F2420-I/ML
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 40MHz ‎16KB (8K × 16)‎ FLASH ‎28-QFN (6×6)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F2420-I/ML דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎768 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 10x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
40MHz