PIC18F25K20-I/SP
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F25K20-I/SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F25K20-I/SP
תיאור
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎32KB (16K × 16)‎ FLASH 28-SPDIP
מודלים EDA/CAD
PIC18F25K20-I/SP דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎1.5K x 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz