PIC18F25K80T-I/SO
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F25K80T-I/SOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC18F25K80T-I/SOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC18F25K80T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F25K80T-I/SO
תיאור
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎32KB (16K × 16)‎ FLASH 28-SOIC
מודלים EDA/CAD
PIC18F25K80T-I/SO דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
3.6K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 8x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz