PIC18F26K20T-I/SS
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F26K20T-I/SSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC18F26K20T-I/SSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC18F26K20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F26K20T-I/SS
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎64KB (32K × 16)‎ FLASH ‎28-SSOP‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F26K20T-I/SS דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
3.8K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz