PIC18F27Q83-I/SP
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F27Q83-I/SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F27Q83-I/SP
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH 28-SPDIP
מודלים EDA/CAD
PIC18F27Q83-I/SP דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
12.5K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 24x12b; D/A 1x8b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz