PIC18F4620-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F4620-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F4620-I/P
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 40MHz ‎64KB (32K × 16)‎ FLASH ‎40-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F4620-I/P דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
3.8K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 13x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
40MHz