PIC18F4680T-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F4680T-I/PTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-PIC18F4680T-I/PTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-PIC18F4680T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F4680T-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 40MHz ‎64KB (32K × 16)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F4680T-I/PT דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
3.25K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
40MHz